Заправка картриджа XEROX

Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)

Заправка картриджа XEROX

Заправка картриджів Xerox

Виїзна заправка картриджів Xerox у Львові – це зручне рішення, яке дозволяє швидко й недорого відновити функціональність контейнера для тонера, що вичерпав свій робочий ресурс. За вашим дзвінком до вас додому або в офіс прибуде фахівець, який оцінить стан картриджа й забере пристрій для повторної заправки. Зазвичай готовий до роботи картридж Xerox повертається власнику вже на наступний день.

Сьогодні наша компанія «Максимум Сервіс» обслуговує картриджі для принтерів і МФП Xerox будь-якої моделі. Ми використовуємо тільки високоякісний перевірений на сумісність тонер, що забезпечує еталонну якість друку й багаторазове використання одного й того ж картриджа.

Заправка картриджів Xerox відрізняється високою результативністю. Це означає, що за досить прийнятну суму ви отримаєте практично новий тонерний контейнер. Багаторічний досвід роботи нашого сервісу заправки картриджів Ксерокс для будь-яких лазерних принтерів є запорукою зразкової роботи.

Крім того, завдяки широкому переліку послуг, в нашому сервісі ви можете розв’язати будь-які проблеми, пов'язані з відновленням працездатності друкарського обладнання. Обслуговування дозволяє уникати непродуктивних простоїв зі збереженням якості друку після заправки картриджа або проведеного ремонту оргтехніки.