Заправка картриджа PANASONIC

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Заправка картриджа PANASONIC

Заправка картриджів Panasonic

Пропонована нашою компанією «Максимум Сервіс» виїзна заправка картриджів Panasonic у Львові дозволяє відновлювати працездатність лазерних принтерів без поїздки до сервісного центру. За вашим дзвінком прибуде майстер, оцінить стан контейнера для тонера, після чого забере пристрій для заправки. Відновлений картридж Panasonic буде доставлено вам за вказаною адресою на наступний день.

При заміні 2-х або більше картриджів діє послуга «Заправляй більше, плати менше», завдяки якій ви можете отримати більше переваг, зокрема безкоштовний виїзд кур’єра або безкоштовну діагностику.

Заправка картриджів Panasonic, ціна якої на 10-15% нижче розцінок наших конкурентів, здійснюється за допомогою фірмового тонера. Після обслуговування реанімуються всі базові характеристики картриджа, забезпечуючи необхідну якість друку з оптимальним робочим ресурсом. На всі роботи надається гарантія.

Якщо мова йде про другу або третю заправку картриджа, то за необхідності, буде проведено профілактику або дрібний ремонт контейнера. Також ви можете скористатися нашою послугою «Вічний картридж», яка дозволить вам абсолютно не перейматися станом картриджа та його відновленням. Навпаки, фактично ви сплачуєте за заправку 4 картриджів, а наступні 3 якісних картриджа отримаєте безкоштовно.