Ремонт принтерів Samsung


Ремонт принтерів Samsung

РЕМОНТ ПРИНТЕРІВ SAMSUNG

Ремонт принтера Самсунг – не дуже часте явище. Хоч принтери цього виробника виділяються якістю деталей і збірки але знос деталей притаманний усім пристроям, та й вплив самого користувача теж виключати не можна. У питаннях ремонту, завжди і всюди грає роль досвід і якість деталей. Якщо все це «включено», то ремонт принтерів Samsung у фахівців не займе багато часу і дозволить забути про проблеми з пристроєм на довгий час.

 Варто пам’ятати, якщо Ви вирішили виконати ремонт принтерів Samsung самостійно, через незнання тонкощів конструкції пристрою, Ви може спровокувати поломку іншого механізму або повний вихід апарату з ладу.

 При діагностиці виявляється причина поломки та варіанти її усунення. Майстри СЦ «МАКСИМУМ СЕРВІС » здатні усунути будь-які поломки і виконати це в найкоротші терміни.

 Ремонт принтерів Самсунг. Якими можуть бути поломки

Раніше принтери Самсунг були були не досить швидкими, тому й не дуже популярними. Але з моменту появи функції «швидкого старту» їх популярність стрімко виросла. А коли справа доходить до ремонту, то питання можуть виникнути тільки в якості деталей, що замінюються. В таких принтерах застосовується електростатична технологія друку, тому використовується інший тонер і ремонт принтерів Самсунг трохи відрізняється від інших виробників.

 В принтерах Самсунг передбачено наявність тефлонового валу, який більш стійкий до зношування на відміну від термоплівки. Причиною поломки в такому випадку буде пошкодження датчика паперу або залипання, які змінюються, але в рідкісних випадках їх можна полагодити. Крім цього, слід здійснювати своєчасну заміну роликів, щоб їх несправність не стала причиною більш дорогого ремонту.

 Фахівці нашого сервісного центру часто стикаються з необхідністю перепрошивки програми, яка дозволить здійснювати заправку картриджа без заміни чіпів. Тому ми готові виконати не тільки ремонт принтерів Samsung, але й діагностику, а також інші види робіт по усуненню і поліпшенню роботи апарату.

Ремонт принтерів Samsung. Що найчастіше ламається

1.Помилка стрічки переносу, яка виникає при некоректному з’єднанні роз’єму з вузлом проявлення і перенесення.

2.Друкує з смугами, блідо або маже – поломка або знос елементів картриджа.

3.Помилки датчика тонера – причиною може бути несправність вузла соленоїда.

4.Відсутність захоплення паперу може бути викликана складовою муфтою або роликом захоплення та ін.

У даній категорії немає товарів.