Заправка картриджа KYOCERA

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Заправка картриджа KYOCERA

Заправка картриджів Kyocera

Пропонована нами послуга - заправка картриджів Kyocera, ціна якої повністю виправдовується бездоганною роботою відновленого пристрою, дозволить вам реально заощадити на придбанні дорогого оригіналу.

Сьогодні спостерігається така тенденція, що всі компанії-виробники завищують вартість витратних матеріалів. Наші послуги дозволяють обійти цю пастку.

Крім того, загальновідомо, що багато компаній, у тому числі й Kyocera, самі займаються повторним відновленням контейнерів для тонера. Так що ні про який збиток при повторній заправці для якості друку й робочого ресурсу мови йти не може.

Наші фахівці працюють з картриджами бренду з моменту виходу друкарського обладнання Kyocera на український ринок. За цей час був накопичений безцінний досвід відновлення тонерних контейнерів, що дозволяє використовувати знання конструкційних особливостей кожної моделі.

Професійна робота – гарантія позитивних результатів:

  • ми завжди дотримуємося договірних термінів;

  • пропонована ціна заправки картриджів Kyocera в середньому на 15% нижче загальних розцінок;

  • якісна робота з повного відновлення стандартних параметрів картриджа Kyocera за допомогою коректно підібраного тонера – це ще один вдячний клієнт, який рекомендує наш сервіс своїм друзям і знайомим з найкращої сторони.