РЕМОНТ ПРИНТЕРІВ PANTUM


РЕМОНТ ПРИНТЕРІВ PANTUM

Стратегія та успіх компанії Pantum на ринку базується на кількох принципах. У плані самого продукту Pantum має дві основні переваги. По-перше, це широка продуктова лінійка, що відповідає потребам різних категорій користувачів. Компанія надає принтери для використання вдома та на малих підприємствах, а також для підприємств середнього та великого бізнесу.

Друга продуктова перевага Pantum – економічна ефективність у довгостроковій перспективі. У порівнянні з пристроями тієї ж категорії принтери Pantum простіші в обслуговуванні та доступніші за ціною. Завдяки зниженій вартості принтерів та витратних матеріалів знижується і вартість друку. Також у відповідь на запит користувачів Pantum випустив картриджі, що перезаповнюються, і набори для їх заправки. Ці опції роблять використання продукції Pantum ще більш простим та зручним.

Ремонт принтера Pantum у сервісному центрі компанії "Максимум Сервіс", у Львові. Перед початком ремонту принтера Pantum, пристрій проходить процедуру огляду та діагностики, що дозволяє оцінити характер несправності та попередню вартість робіт. Наявність власного складу витратних матеріалів та роботи з найбільшими постачальниками запасних частин дозволяє виконувати повний комплекс послуг у найкоротші терміни. Якщо ремонт Pantum виявиться недоцільним, ми обов'язково попередимо вас про це.

Поломки, що часто зустрічаються:

- дефекти друку;

- шум під час друку;

- неякісна заправка;

- проблеми при включенні апарата;

- застрягання паперу, порушення в подачі;

- вихід з ладу термоблока принтера (пічка);

- не бере папір із лотка або захоплює не з першого разу;

- механічні пошкодження (зношення) окремих елементів та деталей;

- та інші проблеми, пов'язані з неправильною роботою офісної оргтехніки.

У даній категорії немає товарів.