Ремонт принтерів HP


Ремонт принтерів HP

РЕМОНТ ПРИНТЕРІВ HP

Сьогодні компанія HP випускає досить непогані принтери та БФП, однак вся техніка час від часу вимагає уваги її власника, в тому числі й найнадійніша. Це і регулярне обслуговування, і своєчасний, а головне – якісний ремонт принтерів HP.

Причин виходу з ладу принтера НР може бути багато, нижче розглянемо основні:

  • Прихований заводський брак;
  • Засмітився механізм (тонер, чорнило, сторонні предмети), що може послужити причиною більш серйозних поломок;
  • Перепади напруги в мережі і як наслідок – коротке замикання на платі;
  • Помилки користувача при експлуатації: заправка неякісними витратними матеріалами, заміна оригінальних картриджів на неякісні копії, некоректна установка альтернативних пристроїв друку, використання невідповідного за щільністю паперу і т.д.
  • Фізичний знос деталей.

Не залежно від причини, перед ремонтом принтерів HP наші фахівці проводять повну діагностику пристрою. Щоб прискорити цей процес, важливо, щоб Ви, наш клієнт, описали всі скарги і передісторію поломки, якщо така є.

Ми виконуємо:

1. Ремонт струменевих принтерів HP;

2. Ремонт лазерних принтерів HP;

3. Ремонт БФП HP та інших виробників;

4. Заправку картриджів HP та їх відновлення.

Переваги сервісного центру «МАКСИМУМ СЕРВІС». Чому ремонт принтерів HP варто робити саме в нас.

Щоб виявити справжню причину поломки, необхідно звернутися в сервісний центр до фахівців, які відремонтують Ваш принтер раз і надовго.

Слід розуміти, що ремонт принтера HP далеко не завжди можливий на виїзді, як би принадно це не звучало. Це пов’язано з тим, що для детальної діагностики і ремонту потрібні спеціальне обладнання, так і в принципі, робота це не дуже чиста.

Більш того, ми не радимо викликати майстра по ремонту принтерів HP додому, хоч би з тієї причини, що відповідальність за подальшу роботу пристрою такі майстри просто не несуть. А в сервісному центрі Ви завжди можете бути впевнені, що разом з відремонтованим апаратом, Вам нададуть гарантію. Ми піклуємося про свою репутацію і про своїх клієнтів. МАКСИМУМ СЕРВІС – це команда фахівців, які працюють для клієнтів.

Чому слід періодично робити профілактику, щоб уникнути ремонту принтера HP

Ремонт принтерів HP потрібен не тільки через поломки, а й через несвоєчасно виконану профілактику. У кожної з деталей принтера є певний термін експлуатації. Залежно від типу і моделі принтера, одні можуть прослужити довше, інші з меншим терміном.

Щоб зрозуміти, коли потрібна профілактика, необхідно звернути увагу на деякі зміни в роботі пристрою:

  • Забруднений папір при друці;
  • Поява сторонніх звуків під час роботи;
  • Періодичне заминання листа або повна відсутність захоплення паперу;
  • Протікання чорнил.

Для проведення профілактики й ремонту принтерів HP, запрошуємо Вас в офіс нашого сервісного центру. Фахівці МАКСИМУМ СЕРВІС виконають повну діагностику та відновлять працездатність Вашого принтера. Для більш детальної інформації по ремонту принтерів HP Ви можете приїхати в наш центр або зв’язатися з нами за номерами, що вказані на сайті.

У даній категорії немає товарів.