Ремонт принтерів Epson


Ремонт принтерів Epson

Ремонт принтерів Epson. Основні несправності:

 Сторонній шум, тріск;

 Принтер зажовує папір;

 Принтер не захвачує папір або захвачує одразу кілька листків;

 Не вмикається;

 Принтер видає помилку;

 Друкує не в повний колір або смугами;

 Принтер не бачить картридж.


Шляхи вирішення проблем: 

1. Промивання / чистка друкуючої головки.

Сопла (отвори) головки мають мікроскопічні розміри і з часом забруднюються залишками засохлої фарби. Тому, так важливо друкувати на принтері хоча б раз в 7 днів. Коли програмна чистка вже не допомагає – приходять на допомогу наші майстри.  Ми відновлюємо до 90% друкуючих головок. Але в особливо тяжких випадках допоможе лише її заміна.

2. Заміна або заправка витраченого картриджа.

Одне з найбільш частих звернень: заправка картриджів, чистка та заміна – все це ми робимо при необхідності. Головне – користуйтеся якісними чорнилом і друкуйте не менше, ніж раз на тиждень (стосується струменевих картриджів) – інше за нами.

3. Обнулення абсорбера або виведення окремого стоку для відпрацьованих чорнил.

У принтера є абсорбер, в простолюдді – «памперс», в якому збираються всі відпрацьовані чорнила. Коли він переповнений, принтер відмовляється друкувати, а в деяких випадках – протікає. Ремонт принтерів Epson при першому зверненні з «помилкою« памперса »полягає в програмному обнуленні абсорбера. При наступному зверненні – ми рекомендуємо виводити окремий стік для відпрацювання. В цьому випадку памперс у принтері Вас більше не потурбує.

4. Ремонт ролика для захоплення паперу.

Якщо папір не захоплюється – ймовірно в принтер потрапив сторонній предмет. Але найчастіше проблема в фізичному зносі ролика. При ремонті принтерів Epson майстер замінить ролик подачі паперу і Ваш принтер буде працювати як новий.

Коли не потрібен ремонт принтера Epson

Якщо потрібно встановити СБПЧ (система безперервної подачі чорнила) або ПЗК (перезаправних картриджі) – це теж наша стихія. Майстри Максимум сервіс  встановлюють витратні матеріали тільки кращої якості.

У даній категорії немає товарів.