Ремонт принтерів Canon


Ремонт принтерів Canon

РЕМОНТ ПРИНТЕРІВ CANON

Компанія Canon – досить відомий і поширений виробник принтерів, які мають хорошу продуктивність та високий термін експлуатації. Але, незважаючи на це, у кожній деталі є свій робочий термін і без поломок не обійтися. А якщо вони ще й неправильно експлуатувалися, то й фізичний знос проявить себе набагато скоріше. Тому ремонт принтерів Canon – не рідкість в сервісних центрах. Головне питання в тому, в якому сервісі роблять ремонт найбільш якісно. Так, щоб вирішити питання раз і надовго.

Якщо ви не майстер і не займаєтеся ремонтом, то самостійно усувати поломку не рекомендуємо, так як різні поломки можуть супроводжувати одні й ті ж, або схожі симптоми. Таким чином можна пошкодити робочі вузли принтера. Для фахівців, ремонт принтерів Canon не являє собою нічого надприродного. Головне – Ми працюємо з усіма моделями, що дозволяє здійснити ремонт швидко і якісно.

1.Якими бувають поломки:

2.Несправний картридж;

3.Засохлі чорнила в соплах;

4.Поломки вузла подачі паперу;

5.Зламаний блок живлення;

6.Несправна плата і т.д.

Вартість ремонту може залежати від поломки і складності виконання роботи. Діагностика у нас безкоштовна, майстер визначить обсяг робіт і потім ми узгодимо з Вами подальші дії по ремонту принтера. При цьому наші фахівці дотримуються демократичних цін на ремонт принтерів Кенон. Ви зможете переконатися в правильності вибору СЦ.

 

Повна діагностика принтера – єдино вірний варіант виявлення поломки

Ми не ставимо діагнози техніці «онлайн». Скористайтеся безкоштовною діагностикою, після якої ми озвучимо Вам причину поломки, варіанти вирішення і вартість відновлення. Також наші фахівці озвучать Вам корисні рекомендації по роботі з пристроєм, тобто як уникнути подібних поломок в подальшому. Така стратегія дозволяє відновити повну працездатність пристрою за одне звернення і звести до мінімуму поломки в майбутньому. І так повинно бути. Нам важливо, щоб Ви залишилися задоволені і рекомендували нашу компанію своїм знайомим.

Якщо Ви помітили описані нижче проблеми, радимо звернутися в сервісний центр:

1.Друк пустого аркуша або поява білої смуги на папері під час друку.

2.Принтер не включається.

3.Чи не захоплює / неправильно захоплює папір або захоплює кілька листів одночасно.

4.З’являється чорна смуга в процесі друку (горизонтальна / вертикальна).

5.Поява стороннього шуму, скрипу, скреготу.

У даній категорії немає товарів.