БЕЗКОШТОВНА ДІАГНОСТИКА

КОРОТКИЙ ТЕРМІН ВИКОНАННЯ

ГАРАНТІЯ НА ВИКОНАНІ РОБОТИ

Відділ замовлень: (096)-82-62-981

Сервісний відділ: (066)-96-85-415

Напишіть у:

Максимум Сервіс - послуги сервісного центру

Сервісний центр «Максимум Сервіс» пропонує широкий спектр послуг у сфері обслуговування оргтехніки у Львові! Головними перевагами компанії є безкоштовна діагностика, короткий термін виконання замовлення, гарантія на виконані роботи, виїзд кур'єра у Львові та Львівській області!


Заправка картриджів

Здійснюємо заправку картріджів як до лазерних так і до струменевих принтерів. Наші фахівці можуть здійснити заправку картриджа у офісі замовника або у сервісному центрі підприємства.

Детально >>>

Послуга - «вічний картридж»

Послуга для постійних замовників, які укладають угоду з нашим сервісним центром. Перевага послуги - при потребі замінити картридж, наш працівник виїжджає до офісу із уже заправленим картриджом, що зменшує час заміни. Дана послуга дозволяє суттєво заощадити кошти клієнту.

Детально >>>

Послуга - «Заправляй більше - плати менше»

Вигода послуги заключається у одночасній заправці 2-х і більше картриджів. При замовленні послуги Ви маєте можливість отримати більше переваг - безкоштовний виїзд кур’єра, кілька підмінних картриджів на час заправки, три заправки картриджа безкоштовно, безкоштовна діагностика техніки. Послуга діє на постійній основі.

Детально >>>

Прошивка принтерів

Прошивка - перепрограмування принтера, що дозволяє подовжити роботу пристрою після закінчення терміну встановленого виробником. Ми пропонуємо широкий асортимент прошивок на принтери та БФП. Відновлюємо пристрої після невдалих прошивок. 100% гарантії!

Детально >>>

Ремонт принтерів, БФП і копірів

Пропонуємо ремонт лазерних або струменевих принтерів, багатофункціональних пристрій (БФП) або копірів будь-якої моделі, працюємо у Львові та Львіській області. Наші кваліфіковані спеціалісти проведуть повну діагностику вашої техніки, встановлять причину і характер поломки, повідомлять вам про вартість і терміни виконання робіт.

Детально >>>

З питаннями і пропозиціями звертайтесь за адресою:

ms.maximum.service@gmail.com

Відповіді надаємо в найкоротший термін