Заправка катриджів

Виберіть підкатегорію


Для корпоративних замовників

«Вічний картридж» - нова послуга від нашого сервісного центру. Перевага: Ви телефонуєте, ми приїжджаємо із уже заправленим картриджем і відразу замінюємо відпрацьований. Послуга діє на постійній основі.

Більше про послугу «Вічний картридж»

«Заправляй більше - плати менше» - вигода послуги заключається у одночасній заправці 2-х і більше картриджів. При замовленні послуги Ви маєте можливість отримати більше переваг - безкоштовний виїзд кур’єра, кілька підмінних картриджів на час заправки, три заправки картриджа безкоштовно, безкоштовна діагностика техніки. Послуга діє на постійній основі.

Більше про послугу «Заправляй більше - плати менше»

Виробники оргтехніки заявляють, що заправка картриджів негативно впливає на працездатність техніки, може вивести її з ладу. Але давно відомо, що виробникам набагато вигідніше, коли купують оригінальні картриджі, так як основний прибуток вони якраз отримують з продажу витратних матеріалів.

Вартість заправки картриджа і відновлення в будь-якому випадку нижча, ніж при купівлі нового оригінального картриджа;

Ціни на заправку картриджів і їх відновлення дає можливість постійним клієнтам отримувати знижку.

Якою б не була ціна заправки картриджа, ми всі розуміємо, що в підсумку неякісно заправлений картридж може вивести з ладу Ваш принтер. Перш ніж заправити картридж, наша компанія зробить (безкоштовно) ретельну діагностику Вашого картриджа і протестує якість друку після заправки.

Якщо Вам необхідно заправити картридж у Львові - ми раді запропонувати Вам свої послуги в будь-якій точці міста з можливістю виїзду до Вас нашого кур'єра!

Якщо не вдалася самостійна заправка картриджа - центр сервісного обслуговування «Максимум-сервіс» до Ваших послуг! Зв'яжіться з нашим менеджером і залиште свою заявку і ми в найкоротший термін вирiшимо Вашу проблему!

Етапи відновлення і заправки картриджа:

  • Діагностика картриджа

  • Видалення відпрацьованого тонера

  • Очистка і полірування фотовала

  • Зняття залишкового електростатичного заряду

  • Заправка високоякісним тонером

  • Тестування заправленого картриджа

Ми здійснюємо не лише заправку, а й відновлення картриджу, заміну його зношених деталей. Це суттєво продовжує термін придатності картриджа.

Пропонуємо своїм клієнтам не абсурдно низькі, а розумні і чесні ціни на заправку картриджів,