Як відключити контроль рівня чорнила принтерів canon

Інструкція

1 крок

2 крок

3 крок

Уявити життя сучасної людини без принтера складно, особливо якщо в наявності цифровий фотоапарат. Струменеві принтери мають багато переваг, і на жаль один недолік. Справа в тому, що струйники мають чіпування картриджі. Призначення чіпа - стежити за рівнем чорнила і блокувати картридж після їх закінчення. Навіть якщо ви перезаправити картридж чорнилом, друкувати принтер не буде. Щоб усунути цю проблему є кілька способів.

Інструкція

Рівень складності: Нескладно

1 крок

Перший варіант, простий, але недешевий і нелогічний - це купити новий картридж. У сучасних струменевих принтерах, як правило, не менше 4 картриджів, їх покупка може добре вдарити по кишені. Варіант другий - це скидання чіпа за допомогою програматора, теж вимагає витрат на придбання програматора. І третій варіант це відключити систему контролю за рівнем чорнила.

2 крок

У принтерах і БФП Canon середнього та високого класу (iP3300 і вище) використовуються роздільні чорнильниці. Кожна чорнильниця постачена своїм чіпом, маркування таких чорнильниць PGI-520Bk, CLI-521, PGI-5Bk і CLI-8. Ця система має економний витрата чорнила і гарна якість друку. Але при закінченні чорнила принтер зупиняється і вимагає заміну картриджів. Якщо ви заправити картридж і встановіть в принтер, то він покаже що картридж порожній. Для відключення системи контролю чорнила потрібно при появі повідомлення про закінчення чорнила натиснути кнопку STOPRESUME (Червона кнопка з трикутником) і утримувати її більше 10 секунд. Після цього друк продовжиться, але ви втратите можливість відстежувати рівень чорнила.

3 крок

Але не варто плутати відключення контролю рівня чорнила з відключенням лічильника відпрацьованого чорнила («памперса»). Скинути лічильник чорнила також можна за допомогою програм MPTool і IPTool. Перша призначена для багатофункціональних пристроїв Canon (серія MP), а друга для принтерів (серія iP). 

02.11.2021