ВИБІР ПРИНТЕРА

Вибираючи, що купити ми керуємося зовсім різними принципами: хтось хоче купити терміново і дешевше, хтось дивиться на далеку перспективу, комусь потрібна якість, іншому - вигода, а третьому - особливі властивості. Однозначно сказати, який принтер краще, струменевий або лазерний, досить важко. Тому давайте розберемося в тому, що вони вміють, скільки коштують і які мають особливі функції.

Почнемо зі струменевого принтера — це варіант практично класичний і часто використовується в домашніх умовах.

Переваги струменевого принтера:

1. Вартість принтера — самі струменеві принтери зараз є досить недорогими і цілком доступними, в них є функції кольорового друку і щоб їх використовувати, вам просто потрібен кольоровий картридж і відповідне програмне забезпечення.

2. Якість друку — кольоровий друк на струменевому принтері ідеально підходить для друку фотографій, монохромний друк текстів тут теж вийде досить якісно і яскраво.

Недоліки струменевого принтера:

1. Вартість друку — сам принтер коштує недорого, а от за картридж з чорнилом іноді доводиться платити чверть вартості самого принтера, а-то й більше. У вас, звичайно, є варіант заправляти чорнило самостійно, але багато принтерiв досить примхливі і від неякісних чорнил можуть вийти з ладу.

2. Вимоги до паперу і носіїв — ви можете друкувати як на наклейках, конвертах так і на звичайному папері, але вони обов'язково повинні бути хорошої якості.

Переваги лазерного принтера:

1. Вартість друку — ви можете друкувати на лазерному принтері дуже довго, і його тонера вистачить на довгий термін без заправки. Тому, якщо співкласти вартість тонера і обсяг друку, то за кожен аркуш ціна виходить зовсім невелика.

2. Невибагливість — лазерний принтер друкує якісно практично на будь-якому папері, хоч на газеті або картоні.

Недоліки лазерного принтера:

1. Вартість принтера — спочатку вам доведеться ґрунтовно вкластися, особливо якщо ви хочете придбати кольоровий, але в довгостроковій перспективі він буде економним.

2. Якість друку — оскільки кольорові варіанти коштують дуже дорого, то швидше за все вам буде доступний тільки монохромний варіант, так що друк кольорових зображень, а тим більше фотографій, буде неможливий.

Отже, якщо ви хочете друкувати не часто, не багато і фотографії - виберіть струменевий принтер. Якщо вам необхідно друкувати більші обсяги і хочете економити на друку в майбутньому - віддайте перевагу лазерному.

P.S. Якщо Вас цікавить конкретна модель, завітайте до нас в офіс або зателефонуйте нам і ми Вас проконсультуємо!

(Ми зацікавлені, щоб Ви купили якісний принтер, бо нам його як заправляти так і ремонтувати ;) )

22.09.2019