БЕЗКОШТОВНА ДІАГНОСТИКА

КОРОТКИЙ ТЕРМІН ВИКОНАННЯ

ГАРАНТІЯ НА ВИКОНАНІ РОБОТИМАКСИМУМ-СЕРВІС - ПРОФЕСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ОРГТЕХНІКИ У ЛЬВОВІ

Головна перевага нашої компанії - унікальні знання і досвід, накопичені протягом безперервного самовдосконалення і прагнення бути кращими з кращих у своїй сфері.

Ми постійно вдосконалюємо свої можливості, розширюючи і покращуючи спектр наданих послуг. Ми навчилися справлятися з будь-якими неполадками і вирішувати всі проблеми наших клієнтів.

Ми завжди прагнемо бути на крок попереду і надавати нашим замовникам найкращу якість за мінімальними цінами.

ЗАПРАВКА КАРТРИДЖІВ

Заправка картриджів у Львові на сьогоднішній момент - це складна і досить відповідальна робота. Заправка катриджів може проводиться і в офісі клієнта, але краще робити це в спеціальному приміщенні у нашому сервісному центрі.

Якою б не була ціна заправки картриджа, ми всі розуміємо, що в підсумку неякісно заправлений картридж може вивести з ладу Ваш принтер.

Перш ніж заправити картридж, наша компанія зробить (безкоштовно) ретельну діагностику Вашого картриджа і протестує якість друку після заправки.

Якщо Вам необхідно заправити картридж у місті Львів - ми раді запропонувати Вам свої послуги в будь-якій частині міста з можливістю виїзду до Вас нашого кур'єра!

Якщо не вдалася самостійна заправка картриджа - центр сервісного обслуговування «Максимум-сервіс» до Ваших послуг!

Зв'яжіться з нашим менеджером і залиште свою заявку і ми в найкоротший термін вирiшимо Вашу проблему!

РЕМОНТ ОРГТЕХНІКИ

Якщо Вам потрібно відремонтувати лазерний або струменевий принтер, багатофункціональний пристрій або копір, тоді запрошуємо вас відвідати наш сервісний центр.

Наші кваліфіковані спеціалісти проведуть повну діагностику вашої техніки, встановлять причину і характер поломки, повідомлять вам про вартість і терміни виконання робіт.

Ми можемо провести ремонт лазерних принтерів Canon, Samsung, HP, Xerox, Brothers, а також ремонт струменевих принтерів і МФУ Epson, Canon, HP. Ми здійснюємо безкоштовну діагностику всіх лазерних (кольорових і монохромних), струменевих і матричних принтерів.